Działka na sprzedaż Kołobrzeg (gw), Niekanin

470.00 m²
168,09 zł/m2
IVST-GS-142
Oblicz ratę kredytu

79 000 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty IVST-GS-142
Powierzchnia 470,00 m²

Agent nieruchomości

Napisz wiadomość 22 Ofert

Opis nieruchomości

DZIAŁKA ROD NIEKANIN K. KOŁOBRZEGU

Cena: 79 000 zł

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej o powierzchni 470 m², położonej w spokojnym i zadbanym Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „ZJEDNOCZENIE” w Niekaninie, tuż przy Kołobrzegu.

Oferta skierowana jest do osób mieszkających w Kołobrzegu lub gminie Kołobrzeg z zameldowaniem.

To idealne miejsce do wypoczynku i relaksu, z szybkim dojazdem z miasta i pełnym spokojem na miejscu.

Na działce znajduje się murowany domek o powierzchni ok. 30 m², funkcjonalny i gotowy do użytkowania.

W jego skład wchodzi:

• duży, jasny pokój

• oddzielna kuchnia

• WC z osobnym wejściem

• pomieszczenie gospodarcze z tyłu

 Media:

• prąd całoroczny

• woda sezonowa (zgodnie z regulaminem ROD)

Atuty:

• działka 470 m²

• spokojna, zielona okolica

• zadbany ogród działkowy

• szybki dojazd do Kołobrzegu

• pełna dokumentacja i bezpieczne prawo użytkowania

• możliwość korzystania od zaraz

Zapraszam do kontaktu i na prezentację: 530 222 853
 

Transakcja realizowana przy udziale biura nieruchomości - wynagrodzenie od Kupującego wynosi 3% netto wartości nieruchomości.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mogą ulec zmianie.